רמלה

כתובת: שדרות הרצל 59, בית רוחם, רמלה
טלפון: 076-884-4838
שעות פעילות: א', ג', ה': 17:30-08:30 ; ב', ד': 19:00-08:30

סניף מעוף ברמלה מעניק שירותיו למרחב הכולל את: רמלה, לוד, מודיעין, מודיעין עלית, יישוביי חבל מודיעין, יישוביי עמק לוד ויישוביי מועצה אזורית גזר.

הסניף נותן מענה לפסיפס אנושי מגוון כגון חרדים, ערבים ואתיופים וזאת תוך בניית מערך של מגוון הדרכות וקורסים לפי דרישה, המותאמים לצרכים המיוחדים של כל אוכלוסייה ואזור.

השירותים הניתנים בסניפי מעוף הפזורים בארץ: 
יעוץ ליווי עסקי במגוון תחומים
ליווי לקבלת מימון ומסלולי סיוע לעסקים
מגוון של קורסים והדרכות בדרך להצלחת העסק
פגישת מיפוי ראשונה שמטרתה זיהוי הצרכים של היזם/העסק ובניית תכנית ליווי ייחודית

השירותים הניתנים בסניפי  מעוף כוללים מגוון רחב של נושאים:
הקמת עסק | שיווק ומכירות ייעוץ ארגוני ייעוץ תפעולי ולוגיסטי חדשנות ויצירתיות ייצוא וייבוא ייעוץ טכנולוגי | הטמעת מערכות מחשוב | ייעוץ בתחומי איכות הסביבה התייעלות אנרגטית  | רכש ממשלתי ומכרזים  | זכיינות  | רישוי עסקים תכניות תמיכה של המדען הראשי ייעוץ פיננסי סיוע בקבלת מימון

צוות יועצי מעוף מורכב ממיטב היועצים והמרצים בשוק העסקי הפרטי תוך הקפדה על מקצועיות, חדשנות ושרות ללא פשרות. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים אודות השירותים להם אתם זכאים!

 

הוראות הגעה לסניף ומידע לאנשים עם מוגבלות: 
הגעה באוטובוס: קו 293 של אופקים במרחק של כ - 3 דקות הליכה. קווים 249, 244 של אגד במרחק של כ - 10 דקות הליכה. קווים 454, 247, 150 של חברת קווים במרחק של כ - 5 דקות הליכה. מתחנות האוטובוס ישנן הנמכות מדרכה כנדרש, ללא שיפועים. הגעה ברכב: שטחי החנייה לנכים ממוקמים ברחוב הראשי, קרוב לסניף. מול הכניסה לסניף יש מדרגה של 1.5 ס"מ. רוחב דלת משרד מנהל הסניף היא 70 ס"מ, רוחב דלת משרד רכז השיווק היא 68 ס"מ. ישנם שירותי נכים במבנה. במבנה יש שתי מעליות, רק אחת נגישה לכסאות גלגלים צרים בלבד, ללא מראה, ללא הקראה קולית וללא סימון בכתב ברייל. 

 

 

 

צוות הסניף

מיכל גליקמן
אורנה חורין
הילה דוקרקר
אורלי בוקובזה
דנה סאיג
צור קשר
* :
* :
* :
* :
:
אני מאשר/ת קבלת עדכונים
...שולח פניה...
איך מגיעים?
map

קורסים וכנסים קרובים

בואו לקבל ידע וכלים ל"חנות" מצליחה ומוכרת באמזון כך תגדילו את הסיכוייים במינימום סיכונים
להוביל את העסק שלך להצלחה! רוצה לעלות את העסק שלך מדרגה? הקורס הזה מיועד לך