אילת

כתובת: רחוב פתן 5, בניין בית הארז, אילת
טלפון: 076-884-4877
שעות פעילות: א', ג', ה': 17:30-08:30 ; ב', ד': 19:00-08:30

סניף מעוף באילת מעניק שירותיו לעסקים ויזמים מאילת וחבל איילות. 

פרויקט הדגל של הסניף הוא "נגישות בעסקים" במסגרתו פועלים לסייע לבעלי העסקים ביישום חוק הנגישות בעסקים, כמו גם קידום וסיוע לעסקי תיירות ומסחר ועסקים המאופיינים בעבודה עונתית. בנוסף פועל הסניף ליצירת שיתופי פעולה בין גופים שונים ועסקים לקידום כלל הפעילות העסקית בעיר, ולבנות לכל יזם או בעל עסק תוכנית אישית עסקית המותאמת ליכולתו ורצונותיו.

השירותים הניתנים בסניפי מעוף הפזורים בארץ: 
יעוץ ליווי עסקי במגוון תחומים
ליווי לקבלת מימון ומסלולי סיוע לעסקים
מגוון של קורסים והדרכות בדרך להצלחת העסק
פגישת מיפוי ראשונה שמטרתה זיהוי הצרכים של היזם/העסק ובניית תכנית ליווי ייחודית

השירותים הניתנים בסניפי  מעוף כוללים מגוון רחב של נושאים:
הקמת עסק | שיווק ומכירות ייעוץ ארגוני ייעוץ תפעולי ולוגיסטי חדשנות ויצירתיות ייצוא וייבוא ייעוץ טכנולוגי | הטמעת מערכות מחשוב | ייעוץ בתחומי איכות הסביבה התייעלות אנרגטית  | רכש ממשלתי ומכרזים  | זכיינות  | רישוי עסקים תכניות תמיכה של המדען הראשי ייעוץ פיננסי סיוע בקבלת מימון

צוות יועצי מעוף מורכב ממיטב היועצים והמרצים בשוק העסקי הפרטי תוך הקפדה על מקצועיות, חדשנות ושרות ללא פשרות. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים אודות השירותים להם אתם זכאים!

 


בתמונה - פתיחת קורס פייסבוק בסניף אילת, יוני 2016. 

 

הוראות הגעה לסניף ומידע לאנשים עם מוגבלות: 
האוטובוסים מגיעים לתחנה המרכזית הנמצאת במרחק כ - 4 דק' הליכה, במהלכם ירידה בשיפוע נמוך-בינוני לכיוון הסניף / עלייה לכיוון התחנה המרכזית. ניתן להגיע לסניף משני כיוונים: מכיוון הדואר המרכזי, במעבר בין בניין הדואר לבית הארז בו ממוקם הסניף יש שיפוע תלול. מכיוון בית התמר, מרחק של כ - 50 מטר מישורי. שטחי חניית הנכים ממוקמים בחניון הדואר המרכזי וברחוב פתן מול מבנה בית התמר. רוחב כל דלתות המשרדים בסניף מעל 80 ס"מ. רוחב דלת כתת ההדרכה 80 ס"מ. ישנם שרותי נכים בקומת החניון. המעלית נגישה לכסאות גלגלים. אין הקראה קולית ואין סימון כתב ברייל. 

צוות הסניף

דנה סאיג
הדר לגזיאל
צור קשר
* :
* :
* :
* :
:
אני מאשר/ת קבלת עדכונים
...שולח פניה...
איך מגיעים?
map

קורסים וכנסים קרובים

כיצד מפרסמים בצורה אפקטיבית בפייסבוק? איך הופכים נוכחות בפייסבוק למועילה ורווחית וכיצד בונים אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית?
חולם על עסק משלך? רוצה להפוך רעיון לעסק מצליח? למיזם שלך יש בית! יוזמים עסק מחלום להכנסה.
אם יש לך מוצרי בוטיק ואתה רוצה להתחיל ולמכור לקהל בינלאומי, או שיש לך כבר חנות באטסי ואת לא רואה תוצאות - זה הקורס בשבילך.